Kuba

jméno, přezdívka: Kuba (přezdívku jsem kdysi ve skautu míval, ale teď už jsi jí nepamatuji, leda, že mi nějakou vymyslíte :-) )

složení slibu: --- (tak ten jsem ještě neskládal, možná, že ho někdy složím nebo on složí mě to se ještě uvidí)

zájmy: fotbal, filmy, hudba, internet, auto...je toho spousta no, ale stejně nejlepší je lenošení :-D

co poslouchám: tak asi úplně všechno...ale nejraději mám housík

co čtu: plno knížek, ale většina z nich je do školy

oblíbené květiny: kytka jako kytka, mě je to jedno....i kopřiva je dobrá :-D

oblíbený podnik: tak asi místní hospůdky a bary a pak nějaké ty klubíky ve městě...no prostě kde je zábava a kamarádi, tam to žije a tam se taky .... :-D

moje motto: „Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci.“    (JAN WERICH)

22.12.2008 11:30:52 - Kučik: Jeho role: "Hej kamo, nechceš parfem?" smiley Neměla chybu!!smiley